ضمانت اصالت و گارانتی کالا

امروزه همزمان با توسعه فروشگاه‌های اینترنتی موضوع امنیت در خرید اینترنتی و ضمانت اصالت و گارانتی کالا نیز اهمیت فراوانی پیدا کرده است. ساینه به عنوان فروشگاه اینترنتی سرویس جهیزیه از ابتدای فعالیت خود این مهم را سرلوحه کلیه فعالیت‌های خود قرار داد تا بتواند همراه با تامین نیازهای مشتریان محترم، احساس امنیت در خرید و ارائه کالا و خدماتی با اصالت را نیز برای آن‌ها  فراهم آورد. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ساینه از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر برخوردار هستند و تضمین می‌کنیم که تمامی کالاهای ارایه شده  در این فروشگاه از مراکز اصلی، رسمی و قانونی تولید و توزیع کالا تهیه می‌گردد .

ساینه؛ فقط کالای اصلی

احتمالا برای هر فردی پیش آمده است که هنگام خرید کالا، فروشنده بگوید: “این محصول گارانتی اصالت کالا دارد.” به طور کلی گارانتی اصالت کالا یعنی محصولی که دارای ویژگی‌های باشد:
۱: کالاهای تحویل شده به مشتری، با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا در هنگام فروش کاملا منطبق باشد.
۲: کالای ارائه شده باید اصل باشد.
۳: کالا باید دارای گارانتی‌ها و الزامات قانونی مورد نیاز باشد.
۴: اگر کالا وارداتی است باید حتما از طرق قانونی وارد کشور شده باشد.

 

فقط کالای اصلی

همچنین باید یادآور ی کنیم شرکت‌هایی که شرایط لازم برای واردات رسمی را ندارند و یا فاقد مجوز نمایندگی رسمی هستند؛ امکان واردات کالا و همکاری با ساینه را ندارند. همه ما می‌دانیم که اکثر واردکنندگان کالا با استفاده از جعل برند، کالاهای بدون نام و نشان خود را به کشور وارد می‌کنند و برند تقلبی را روی کالا چسبانده و یا حک می‌کنند. تمام این موارد توسط ساینه پایش می‌شوند و هم برای  کالای وارداتی و هم کالای تولید داخلی، اصالت برند را تضمین می‌کند.

کلیه کالاها در ساینه برچسب دارند و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در ماهیت آن‌ها انجام نشده است. محصولات ساینه تحت شرایطی ایده‌آل نگهداری می‌شوند و بدون کوچک‌ترین آسیب کمی و کیفی و مستقیما از تولیدکننده و یا واردکننده اصلی تامین شده تا  در اختیار مشتری قرار گیرند. در فروشگاه اینترنتی ساینه، گارانتی‌های ارائه شده برای سرویس‌ها و بقیه وسایل از طرف شرکت‌های تولیدکننده  و یا نمایندگان قانونی برندهای وارداتی، به مشتریان نهایی منتقل می‌گردد. همچنین باید گفت کالاهای نو با جدیدترین تاریخ تولید و بالاترین استاندارد نگهداری و بهترین قیمت بازار به دست مشتریان گرانقدر می‌رسند.

ساینه؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشورمان ﻓﻌﺎلیت دارند ﻭ نام ﺁن‌ها ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه آمده است، باید برای کالاهای خود ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز داشته باشند. بنابراین گارانتی‌ این‌گونه شرکت‌ها جز گارانتی‌های‌ معتبر محسوب می‌گردد. بنابراین مشتریانی که با گارانتی‌های بی نام و نشان سردرگم شده‌اند، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر تشخیص دهند. تمامی محصولات ارائه شده در سایت ساینه توسط نمایندگان رسمی برندها در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی به کشور وارد شده‌اند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در ساینه عرضه به فروش می‌رسند، اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت ساینه به وجود ندارد. به همین دلیل است که ساینه اصل بودن تمامی محصولات موجود در ‌سایت خود را تضمین می‌کند.

 

ساینه؛ فقط گارانتی اصلی

چرا ساینه؟

فروشگاه اینترنتی سرویس جهیزیه ساینه با سال‌ها تجربه تا کنون در تلاش بوده است تا با ارائه‌ کالاهای اصل و اورجینال، یک بستر امن و راحت برای خرید اینترنتی مشتریان خود ارائه نماید و اعتماد نفوذناپذیر مشتریان خود را به دست آورد. ارزش این اعتماد و اعتبار همواره نیروی عظیمی برای درستکاری و اصالت کار برای ساینه بوده است. با توجه به موضوعاتی که بیان کردیم می‌توانید با خیال راحت به ما تکیه کنید و با خاطری آسوده  به خرید کالاهای مورد نیاز خود بپردازید.