رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش: فروشگاه ساینه می‌تواند تمامی سفارش‌های مشتریان را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و اگر به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه‌ای وجود نداشته باشد از طریق سایت اطلاع رسانی می‌شود و هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام می‌شود.

روش‌های ارسال

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی به موارد زیر دقت کنید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستان‌ها از طریق تیپاکس ، پست و باربری انجام می‌گیرد.

روش‌های ارسال

 

 ارسال سفارش در تهران

در محدوده تهران حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می‌پذیرد اما فروشگاه اینترنتی ساینه کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد. بعد از اینکه هر محموله توسط پیک حمل شد، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می‌شود. سفارشاتی که توسط کاربران تا قبل از ساعت ۱۳ ثبت شوند در همان روز و تا قبل از ساعت ۲۱ به مشتریان تحویل داده می‌شوند اما سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۳ ثبت و صورت حساب آنها صادر شود در روز بعد تا ساعت ۱۷ به مشتریان تحویل داده می‌شود؛ باید گفت که روزهای تعطیل رسمی برای ارسال محاسبه نمی‌شود.

درمورد مکان تحویل کالا باید گفت که مکان تحویل کالا همان نشانی است که مشتری در حین ثبت سفارش در سایت ساینه درج می‌کند. این نشانی روی کلیه مرسوله‌ها درج می‌شود و بعد از تحویل محموله به پیک نمی‌توان به هیچ عنوان آدرس را تغییر داد.

هزینه حمل به‌صورت پس کرایه است و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار به صورت نقدی دریافت می‌شود. مبلغی که برای تحویل محموله اعلام می‌شود بر مبنای تعرفه، ضوابط پیک، وزن و نشانی محاسبه می‌گردد و فروشگاه اینترنتی ساینه هیچ‌گونه دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد. برای حمل کالاهایی که مبلغ آنها بیشتر از 300،000 تومان باشد ارسال رایگان است و توسط پیک ساینه صورت می‌گیرد.

 ارسال سفارش به خارج از شهر تهران

ارسال کالا به تمامی شهرها و شهرستان‌ها از طریق چهار روش زیر انجام می‌گیرد:

  • ارسال از طریق تیپاکس
  • ارسال از طریق باربری
  • ارسال از طریق پست
  • ارسال از طریق فرودگاه

فروشگاه اینترنتی ساینه هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط این شرکت‌های پستی ندارد.

برای هر محموله یک شماره رهگیری صادر می گردد که این شماره رهگیری با پیامک و ایمیل برای مشتری ارسال می‌شود. مشتریان عزیز می توانند برای رهگیری محموله‌های خود از تیپاکس به سایت: http://tipaxco.com/fa  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایند تا محموله خود را پیگیری نمایند. همچنین این سرویس برای پست مرکزی نیز فعال است و با مراجعه به سایت مربوطه می‌‌توانند رهگیری مرسوله خود را انجام دهند.

مدت زمان تحویل محموله‌ها بین دو تا چهار روز کاری بعد از واریز وجه و صدور صورت‌حساب است؛ روزهای تعطیل رسمی برای محاسبه زمان ارسال در نظر گرفته نمی‌شوند. مکان تحویل کالا نیز نشانی است که مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش در سایت ساینه درج نموده‌اند. این نشانی روی مرسوله‌ها درج می‌شود و امکان تغییر نشانی بعد از تحویل کالا به تیپاکس یا پست به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست. ساعت تحویل کالای خریداری شده نیز  با توجه به زمان حضور مامور تیپاکس یا پست در محل مشتری متفاوت است. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ساینه هیچ‌گونه کنترلی روی ساعت تحویل مرسوله‌های مشتریان ندارد و فقط می‌تواند پیشنهاد مشتری را در کنار نشانی محل تحویل ذکر کند.

هزینه حمل مرسوله به‌صورت پس کرایه  است و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار به صورت نقدی دریافت می‌شود. مبلغ اعلام شده طبق تعرفه، ضوابط شرکت تیپاکس، پست و باربری، وزن و نشانی محاسبه می‌گردد و فروشگاه اینترنتی ساینه هیچ گونه دخالتی در تعیین آن ندارد.

کالاهایی که مبلغ آن‌ها بیش از 1،000،000 تومان باشد ارسال به تمامی نقاط رایگان است و توسط فروشگاه ساینه پرداخت می‌شود. امکان دریافت در محل برای سفارشاتی که از طریق  تیپاکس، پست و باربری انجام می‌گیرند وجود ندارد و باید هنگام خرید مبلغ فاکتور تسویه شود.

 ارسال سفارش به خارج از شهر تهران

 

هزینه‌های ارسال

هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی که از طریق پیک در محدوده تهران و خارج از تهران انجام می‌شوند بر عهده مشتری است.

برای سفارش‌های خارج از تهران، محصول به‌صورت رایگان به باربری تهران تحویل داده می‌شود. هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین می‌شوند و باربری در اسرع وقت مرسوله را به مشتری تحویل می‌دهد.

مدت زمان تحویل سفارش

۱ . مدت زمان تحویل کالا در تهران حداکثر یک روز کاری است.

۲. سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال شوند، در روز کاری بعدی به پست و باربری تحویل داده می‌شوند. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، به طور معمول ۱ تا ۳ روز کاری بعد کالا را به مقصد می‌رساند.

۳. بیمه حمل و نقل برای تمامی مرسولات پستی فروشگاه اینترنتی ساینه انجام می‌گیرد. قبل از اینکه خریدار کالا را از مامور  پست دریافت کند و به باز کردن بسته اقدام کند، باید  تمام اقلام سفارش خود را بررسی کند تا ازهرگونه کسری کالا جلوگیری شود و همچنین از سلامت فیزیکی کالاها مانند عدم ضربه خوردگی یا شکستگی صرفا ظاهری اطمینان پیدا کرد.

۴.دریافت بسته از مامور پست به معنی تایید است. این کنترل تنها  در مورد وجود داشت تمام اقلام سفارش، سلامت ظاهری و فیزیکی اقلام انجام می‌گیرد و مواردی مانند سلامت کارکرد دستگاه مدنظر نیست بلکه این مورد بر عهده شرکت گارانتی کننده است.

۵.فروشگاه اینترنتی ساینه برای تمام مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته بتوانند سفارشات خود را در سایت ساینه ثبت کنند.

مدت زمان تحویل سفارش